top of page
recuirters.jpg

שגרירים משתפים

שגרירים מקמפיינים לגיוס תרומות ב Humanity מספרים, מתרגשים ומשתפים את חוויתם האישית במהלך הקמפיין שהיו שותפים לו, עמידה ביעדיו ואת הרגשתם הכללית לאורך שלבי הקמפיין:

טוב אז זה מטורף!! הצבנו יעד שהיה נראה לי חסר סיכוי, סכום מאוד גדול. במשך כל התהליך היה מדהים לראות את האנרגיות והטירוף שנכנס בנו – השגרירים, ואין ספק שזה בזכות תומר והצוות של Humanity, שמרימים, מכניסים ראבק בעיניים וכל הזמן נותנים טיפים והכוונות, מה שגרם לנו להתקדם כל יום לעבר היעד. וכשהצלחנו ..כן כן הצלחנו! מטורף אה?? האמת שאם הייתם נמצאים בתוך הקבוצה הייתם מבינים תוך יום יומיים שאנחנו צולחים את זה ובגדול! היתה שמחה ענקית ואושר גדול ואפילו המשיכו לזרום תרומות אף מעבר ליעד!!. אני חושבת שאחד הדברים הגדולים והחשובים בקמפיין תרומות זה צוות מוביל ומדרבן ואין ספק שתומר והצוות עשו עבודה מופלאה ובזכותם הגענו ליעד!! מעריכה מאוד. ירדן פרידמן.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני רוצה להודות לתומר ולצוות Humanity על העבודה המעולה, הליווי המקצועי והמסור, הדרבון והאמונה בעמותה ובהצלחתה. זה היה מסע מרגש, מלא הפתעות, והכל בניצוחם של צוות Humanity הנפלא. כמנכ״לית עמותה שעברה קשיים בתקופת הקורונה כמו עמותות ומלכ״רים רבים אחרים, הרגשנו מיואשים לפני היציאה לקמפיין, וחיפשנו את הדרך לגייס תמיכה הנחוצה לעמותה, על מנת להמשיך בדרך ובעשייה, לאור האנשים הרבים שביקשו את תמיכתנו והמצוקה הרגשית הגדולה של מטופלים וקשישים. הקמפיין עם תומר והצוות שלו הביאו לשיפור משמעותי במצב העמותה בשנה קשה ומאתגרת, והדבר סייע לאפשר את המשך העשייה החשובה כל כך.

אני ממליצה בחום על צוות Humanity ותומר שושני מנכ״ל החברה, ההשקעה והיכולות שלהם בשילוב לדאגה, ואכפתיות אמיתית לעמותות ולמגזר השלישי הם מתכון מנצח לתוצאות יפות. אילנה קונסטנטינובסקי, מנכ״לית - עמותת דובוני החלמה.

Humanity logo photo_112998154.jpg

החוויה של גיוס הכספים הייתה ממש חיובית. תומר ואנשיו מאחורי הקלעים הפיחו בנו את התקווה שנצליח לגייס את הכסף, עודדו אותנו ועזרו, עד שלבסוף באמת הגענו ליעד ועל כך תודתנו נתונה להם. אפרת רייך.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני חושבת שהמודל של humanity, שבו שגרירים מגייסים את הכסף. הוא מעולה. היה לי טוב ומרגש לעזור בקמפיין ולגייס את הסכום שהעמותה כל כך זקוקה לו. תומר, מנהל החברה, עשה את זה בצורה מצוינת – דחף, הציק, החמיא, פידבק ושוב דחף ולא עזב אותנו עד שהגענו ליעד. תודה!. הגר אזולאי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

כשהכרנו את Humanity לראשונה היינו קצת סקפטיים, זה נשמע כדבר שהוא טוב מדי מכדי להיות אמיתי. בשיחה הראשונה עם תומר ראינו את הניצוץ שלו בעיניים להצלחת המשימה, ומשם הרגשנו שהשמיים הם הגבול. תומר הצליח מהרגע הראשון לרתום את כל צוות "עמותת בית אוהב" לקדם את הקמפיין ונתן לנו תחושה שהוא חלק מאיתנו, ליווה ותמך, ולא וויתר עד היום האחרון אפילו לא לשנייה - שאפו !! כשרתמנו עוד שגרירים למשימת הגיוס, הבנו כמה אנשים טובים יש באמצע הדרך, כמה זה חשוב להיות בצד הנותן, כמה זה חשוב וכיף להיות חלק מקמפיין כל כך רגיש ועוצמתי. תודה לכם Humanity על הכל !! תודה לכם צוות יקר ותודה שיש אנשים כמוכם. יישר כוח. אפרת לוי ויוסי יונה, מנהלי עמותת – בית אוהב.

Humanity logo photo_112998154.jpg

סיימנו קמפיין מטורף ומוצלח מאוד מאוד עם החברה הנהדרים של Humanity, ואני רוצה להגיד שמה שמייחד את Humanity זה השליחות שבהם הם ניגשים לעבודה, זאת לא עוד חברה עסקית, זה לא עוד מישהו שמנסה להתגלח על פלטפורמה כזאת או אחרת, אלא מדובר באנשים שבאמת רוצים לייצר שינוי בעולם והם עושים את זה בעבודה אינטנסיבית, בזמינות מטורפת, ובעיקר עם לב ענק שבעזרתו אפשר לשנות דברים. מהרגע הראשון שבו הייתי באופן אישי פסימי וחשבתי שאין מצב שאנחנו נצליח לגייס סכום כל כך גדול עבור העמותה, החברה של Humanity אמרו לי "אנחנו נצליח", ובזכותם אכן הצלחנו וזה מדהים. יואב שדמי, מנהל הבית הצפוני - עמותת בית הגלגלים.

Humanity logo photo_112998154.jpg

היו לי כמה רגעים מרגשים במהלך הקמפיין שגם גרם לקשרים מחודשים עם אנשים מהעבר. קודם כל מצאתי את עצמי בודקת את התרומות הרבה פעמים, וכל פעם שנכנסה תרומה הרגשתי פעימה בלב. גם ההבנה שקבוצת השגרירים מייצגת את כל האנשים שהם חלק מהקמפיין הזה חניכים, מדריכים, הורים ואנשי צוות, ללא ספק הייתה הרגשה של עבודה משותפת. סוזן ניירנס.

Humanity logo photo_112998154.jpg

נחשפתי לראשונה לhumanity כשגרירה בגיוס המונים, כאשר התהליך נתמך בעבודה אינטנסיבית של צוות האתר ובראשם תומר מנהל החברה, אשר השכיל לתת מענה אמין ומקצועי בהתאם להתפתחויות. האחיזה באמונה, ה"שמים אינם הגבול", כל אלו קצרו תוצאות מדהימות ועמדנו ביעד ובזמן שהוגדרו מראש. בסיומו של תהליך, אני מבינה שבעזרת humanity האנושות זוכה לממש חלומות וצרכים. פיקי אזולאי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

דבר ראשון ברצוננו להודות על ניהול הקמפיין ודרבון השגרירים תמיד באופן חיובי ועם חיזוקים חיוביים. הגענו והצלחנו מה שנראה היה בתחילה רחוק וקשה הגיע לסיום מתוק ומוצלח. לנו זו היתה חוויה מאד חיובית ומחזקת להיות שגרירים והוכיח לנו שביחד ובאמונה אנחנו יכולים לעשות מה שבדרך כלל לא היינו עושים. והחשיבות היא שיש לנו קשר אישי לפרויקט ונחיצות המטרה.! יש חשיבות לא להתבייש וממש לנסות כל דרך תקשורת ולהגיע גם לאנשים יותר רחוקים. דבר נוסף הוא הצבת היעד, אנחנו מהראשונים שהציבו יעד גבוה יחסית 10,000 ש"ח והגענו אליו תוך שבוע. לאחר מכן היתה קצת ירידת מתח והתגובות האישיות שלך ושל הצוות והחיזוק החיובי לכל שגריר נתנו לנו עוד בוסט אנרגטי להמשיך ולפרסם עבור היעד הקבוצתי שהוא החשוב בעצם!!. תודה . משפחת ישראלי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

להיות שגריר בקמפיין גרם לי להבין את גודל האחריות המוטלת על הכתפיים שלי. שמחתי לראות איך אנשים ממקומות ודתות שונים נרתמים למטרה אחת, זה ריגש אותי מאוד והעיר בי את הגאווה הישראלית. אמג'ד פארס.

Humanity logo photo_112998154.jpg

לקחת חלק מפרויקט כל כך חשוב היה לנו ברור, אחר כך לראות כמה כל אדם קטן חשוב כדי להשיג מטרה כל כך גדולה זה משהו שלא יכולנו לדמיין. כל אחד תורם סכום קטן (לפעמים סכום יותר גדול) ולאט לאט השגנו את המטרה - ביחד!,  חוויה מדהימה ועוצמתית.  קמילה שיטרית.

Humanity logo photo_112998154.jpg

שהתחיל הקמפיין הסכום גיוס היה נראה בלתי אפשרי. בזכות תומר והחבר'ה המסורים ב-humanity כמו קסם הצלחנו להתגבר על כל מכשול. המעגלים הקרובים והרחוקים וגם עכשיו כמה ימים אחרי הקמפיין יש תרומות. מדהים כמה שכמה אנשים שמסורים לאותה מטרה יכולים לשנות דברים .כל כך הרבה היו חלק מדבר כל כך גדול שיעשה טוב לכל כך הרבה חניכים בעמותה. רחל שרה.

Humanity logo photo_112998154.jpg

בזכות הקמפיין הזה ובזכות הדרך שבה הוא עובד, שכל אחד יכול  להיות שגריר, יכולתי גם אני בתור חניכה הרבה שנים בעמותה, להתגייס למשימה ולהעניק מעצמי בחזרה למקום שהעניק ומעניק לי כ"כ הרבה. בזכות הקמפיין הזה הגשמנו חלום, אז אם אתם מחפשים דרך ליצור שינוי ורוצים שכולם יהיו שותפים לו, קמפיין שגרירים זאת הבחירה הכי נכונה עבורכם, תומר והצוות שלו הם האנשים הכי טובים לצאת איתם לדרך למטרה הבאה שלכם. דשה.

Humanity logo photo_112998154.jpg

איך מסכמים קמפיין התרמות למקום שהוא הבית השני ואפילו הראשון לכל דבר. הייתה לי הזכות הכי גדולה  וחוויה שלפעמים לא היתה פשוטה כי לקחת יעד כספי גדול להתרים ולהגיע רחוק ממנו. אולי זה לא החוויה הכי טובה אבל לדעת שגם חלק מהסכום הוא צעד גדול בתוך הקמפיין המטורף הזה הוא באמת בית בנפש לכל החניכים אשר מגיעים אליו לאין סוף חוויות מיוחדות ושוויוניות כמו כל אדם אחר בחברה שרוצה להיות עצמאי ולהנות. סיגל שבלמן.

Humanity logo photo_112998154.jpg

הייתי שותפה פעילה בקמפיין גיוס כספים עבור הנגשת מקום קסום הנקרא בית הגלגלים הסניף הצפוני! ואני בהתרגשות ענקית!!, היה סוחף ומרתק! מרגש ומחמם את הלב לראות את ההיענות והנכונות לעזור ולתרום! מאחלת הצלחה ובריאות לכולם. סיון קוך.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני עובדת בעמותת בית הגלגלים כבר 7 שנים . במהלך 7 השנים האלה החלום שלנו תמיד היה להגדיל את חלל הסלון ולשפץ את הבית שיהיה מואר יותר וכש Humanity הגיעה אלינו עם הרעיון לגייס כספים בקמפיין, אנחנו האמנו שנצליח לגייס סכום סימלי אך הם התעקשו על יעד גבוה בהרבה,  350,000 שח ואנחנו הרמנו גבה ואמרנו ״טוב״, ״ננסה״ וחשבנו שבטוח לא נצליח לגייס את זה, ומה שנצליח נצליח. אני זוכרת שהתחלתי להרים טלפונים לאנשים שהכי קרובים אליי, וראיתי שיש הענות רבה מצד המשפחות ומצד המדריכים, היו גם כאלה שלא יכלו שזה גם בסדר. גיסנו כמה שגרירים שיכולנו והתחלנו את התהליך ואז ראינו שזה מתחיל לתפוס תאוצה ולהזרים תרומות. כל כך שמחנו וניסינו לחשוב על עוד ועוד שגרירים שיוכלו לעזור כי הבנו, שככל שיהיו שגרירים יותר ככה נגיע למטרה וליעד שהצבנו וזה היה כל כך מרגש. הלחץ היה מטורף, כי התחלנו את זה יחסית בזמן קצר ממש, עזבנו את הכל נראה לי, והתמקדנו רק בקמפיין הזה, חיכינו לראות איך זה עולה ועולה ואני בעצמי כשגרירה לקחתי על עצמי יעד של 2,000 ₪, והעלתי לאט לאט ל 3,000 ל 4,000 ול 6,000 בלי לדעת שבאמת אני אגיע לזה, זה מטורף כמה אנשים עם נתינה ומלאי רצון לעזור ישנם. תודה לכולם שעזרו לנו להגיע ליעד ולמטרה ועכשיו, בזכותכם נצליח לשפץ את הבית הצפוני שלנו, בית הגלגלים בבוסתן הגליל. רינה דוגן.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני מרגישה שנפתחה בפני אפשרות של לתת מבלי לקבל, ליצור אחדות ולגרום למקום אהוב ומבורך כ"כ לעבור שינוי למען כל מי שנמצא בעמותה הזו - מקום שהוא בית. עינת שומונוב.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני מרגישה שההתרמה חשפה בפני את האהבה של כולם, הרצון הטוב, הביחד והמשפחתיות שקיימת אצלנו. אנחנו נמצאים בתור מתנדבים כל הזמן במקום של הענקה וההתרמה נתנה פורום לקבל פידבקים מההורים והמשפחה, מחניכים ומחברינו המתנדבים על הרגשות שלהם והנכונות שלהם לעמותה. יהל מרקוביץ.

Humanity logo photo_112998154.jpg

צוות Humanity ליווה אותנו בקמפיין אינטנסיבי ומרגש במיוחד. היעד שהוצב בהתחלה נראה לא מציאותי, אבל תומר וחברי הצוות שלו דאגו להנגיש אותו, לעודד ברגישות ולהפיח בנו תקווה. בקבוצת הווטסאפ שנפתחה הם ליוו אותנו ליווי צמוד ואישי, סיפקו את כל החומרים השיווקיים האפשריים, דאגו לשבח באופן אישי את השגרירים על המאמצים שעשו, והפכו את הפרויקט הזה לפרוייקט שמאחד את כולנו סביב המטרה המשותפת. מלבד השגת היעד, שנראתה כמו חלום שמתגשם, לתהליך עצמו היה בעייני ערך מוסף של גיבוש ואיחוד השגרירים ויצירת גאוות יחידה סביב העמותה שמשמשת עבורנו כבית שני. תודה!. בת חן שמחי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

הינה מה שאני רוצה לכתוב: אני מודה שבתחילת התהליך של פרויקט הגיוס הייתי בספק איך נגייס סכום כסף כזה בתקופה בה אנשים נמצאים במשבר כלכלי, וגם חשבתי איך משיגים  סכום כזה תוך פרק זמן כל כך קצר? לאט לאט התחלתי לראות שזה אפשרי כי ראיתי מהי הסולידאריות וההערבות ההדית הישראלית והיכולת שלי לפנות לאנשים זרים, ולעזור אומץ. למדתי לפנות לאנשים ולמקד את המסרים שלי ולהאמין ביכולות שלי להשפיע. מעיין צין.

Humanity logo photo_112998154.jpg

היי אני רוני, ושגרירה בעמותת דובוני החלמה בשיתוף פעולה עם עמותת Humanity. עכשיו סיימנו קמפיין פנטסטי של כמעט חודש בו גייסנו תרומות עבור העמותה. תומר והצוות המדהים של Humanity ליווה אותנו לאורך כל הקמפיין עם מילות עידוד ומוטיבציה בכל יום, עם יחס אישי לכל שגריר בין אם זה בקבוצת הווטסאפ או באופן פרטי. אני יכולה להגיד באופן אישי שזה אחד הצוותים המדהימים שיצא לי לעבוד איתם, שדאגו להתייחס להצלחות של כל שגריר ושגריר ולספק תמיכה מטורפת כשמשהו פחות הצליח. הם נתנו רעיונות, ייעצו בכל מיני נושאים ויצרו חיבור איתי ועם שאר השגרירים שלא חשבתי שאפשרי בלי לפגוש אנשים פנים מול פנים. ממליצה בחום להתייעץ איתם בכל נושא בלי להתבייש, אתם לא תתחרטו על זה! ואני מתכוונת לכל מילה. רוני סיניק.

Humanity logo photo_112998154.jpg

כבר מהרגע הראשון כשפגשנו את תומר ועידו מחברת Humanity הרגשנו שהגענו למקום הנכון, זכינו לקמפיין מושקע ביותר עם דגש על הפרטים הקטנים, יחס אישי, אינטימי, מקצועי ואנושי מהשורה הראשונה. תומר ועידו ליוו את הקמפיין עם יחס מקסים ל"שגרירים" ובזכות ההשקעה שלהם הגענו ליעד שהצבנו לעצמינו בעמותת "כריך למי שצריך", וכך בזכות קמפיין מקושר ומושקע הצלחנו להשיג את סכום הכסף שרצינו ובו נוכל להמשיך את פעילות העמותה ובעיקר להאכיל אנשים רעבים ברחבי המדינה, תודה לחברת Humanity על העזרה האדירה, ומקווים לשיתוף פעולה נוסף איתכם בהקדם. איה סטרול, מנהלת עמותת כריך למי שצריך.

Humanity logo photo_112998154.jpg

לתת זה כשרוצים מכל הלב, לתת מתוך רצון להשפיע, לעזור ולגרום להרגשה טובה, לתת מתוך רצון לשנות את העולם, שיהפוך להיות מקום טוב יותר. שמי לילך ברבי מקרית אתא ואני חלק ממיזם "כריך למי שצריך, בחינם". בשבועיים וחצי האחרונים לקחתי חלק בקמפיין שגרירים. קמפיין מוצלח ביותר שבו אני כשגרירה פניתי לחבריי ומשפחתי והתרמתי מהם כספים למטרת המיזם של הכריך. אישית, הופתעתי מאוד מהקמפיין ומאופן תיכנונו הקל והנגיש, כך שבכל רגע יכולתי לפנות למכריי תוך שקיפות מלאה לנעשה בקמפיין. בדף הקמפיין היה פירוט מלא על העמותה, סכום היעד, שמות השגרירים, סכומים שהתרימו ואף את שמות התורמים. מספר דקות לאחר התרומה התורמים קיבלו למייל שלהם את הקבלה עבור התרומה.

אני חייבת לציין שהקמפיין הצליח ונשא פרי בזכות צוות Humanity עידו ותומר, שליוו אותי באופן אישי וצמוד לכל אורך הקמפיין, ענו לכל שאלה ובקשה בהמון מקצועיות וסבלנות. בכל יום דאגו לפרגן לנו השגרירים, ולתת לנו כלים ורעיונות כיצד לגשת למכרינו ובכך לגרום להם לפתוח את כיסם למען העמותה. פלטפורמת Humanity היא מבורכת, מקסים ופשוט מאוד לתפעול גם עבור אנשים שפחות מבינים בטכנולוגיה. שמחתי להיות חלק משגרירי העמותה כריך למי שצריך, ושמחתי להיות חלק מפלטפורמת יומניטי. אסיים במשפט: "זכור תמיד, אין אתה עושה טובה לנזקק, אלא הוא גומל עמך טובה, שעושה אותך בעל חסד". בהצלחה לכולם בהמשך הדרך. לילך ברבי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

חווית הקמפיין שעברתי היתה שונה מאוד מכל חוויות גיוס ההמונים שחוויתי עד כה (וחוויתי לא מעט). היופי במה שעושים ב Humanity הוא השילוב בין יצירת קהילה שעובדת יחד למטרה אחת והמקצועיות שמהווה פלטפורמה עבור אנשים שאין להם ניסיון קודם בגיוס כספים. מה שנוצר היה מרגש ושיקף את המהות של העמותה: המון אנשים שאכפת להם, קיבלו את הכלים ליצור אדוות, כל אחד במעגלים האישיים והרחבים שלו, כשכל זה מלווה בקבוצת הוואטסאפ שסיפקה תמיכה מקצועית ומוטיבציה לאורך כל הקמפיין על ידי תומר. התוצאה היתה אדירה! גם הגעה ליעד שרבים מאיתנו התקשו להאמין שנעמוד בו וגם יצרנו הרבה מעגלי שיתוף ומודעות חדשים לפעילות הבית. בתקופה שבה קמפיינים כאלו הופכים ליותר ויותר הכרחיים אני ממליצה מאוד ללכת עם אנשים שיודעים לתת את הערך המוסף ואת השילוב המנצח של לב ומקצועיות. אילנה שריג היוז.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה המיוחדת  שלי עם Humanity במסגרת קמפיין גיוס כספים לעמותה דובוני החלמה. הגעתי לקמפיין במסגרת התנדבותי בעמותה, עם המון כוונות טובות, אבל ללא אמונה אמיתית שאצליח כשגרירה לגייס כסף למטרה החשובה כל כך שלנו.  מרגע לרגע האמונה שלי בעצמי התחזקה, בזכות  האנרגיות המטורפות שהיו בקבוצה בניצוחו של תומר, וכך העזתי יותר ויותר, פרסמתי תמונות ומסרים, והתרגשתי לגלות שיש בכוחי באמת להתרים כסף משמעותי לעמותה. אני רוצה להודות לצוות humanity ולך תומר על הליווי האישי והקבוצתי, התמיכה, החיזוקים ועל המקצועיות והנעימות בה ליוויתם את התהליך. בזכותכם התקדמתי לכיוון היעד שהצבתי. היה מרגש ומאוד משמעותי. שירה לוינסקי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

כשיצרתי איתכם את שיתוף הפעולה בהתחלה לא כל כך הבנתי לאן  אנחנו נכנסים , ועם הזמן התבררה לי גודל העוצמה והחשיבות של הפרויקט הזה. תחושת הסיפוק היא אדירה, אני בטוחה שהכסף הזה יגיע למקומות ואנשים שצריכים אותו. רותם בן עמי.

Humanity logo photo_112998154.jpg

שיטה מוצלחת מאוד! הפלטפורמה מאוד נוחה והגישה שלכם נחמדה ותומכת. הזמינות גבוהה וזה גם עזר מאוד. בעיקר עזר לי כשהיו חומרים שיווקיים מוכנים שיכולתי לשלוח למעגלי התורמים שלי, כי לא תמיד הייתי פנויה לחשוב ולנסח וזה פשוט היה מעולה, אתם עושים עבודה מעולה. כרמל רבינוביץ.

Humanity logo photo_112998154.jpg

אני חייבת לשתף ולהגיד שהקמפיין הזה שהסתיים לו כל כך מהר... הספיק בכמה ימים המועטים האלה להוציא ממני כל כך הרבה דברים טובים, ובמיוחד אנרגיות חיוביות. היום הלב התמלא מחדש, אז רק להגיד תודה על החוויה שאפשרתם לי לקחת בה חלק. הודיה יעקב.

Humanity logo photo_112998154.jpg

הקמפיין באופן אישי מאוד ריגש אותי, לא רק בגלל התרומות והכסף, אלא בגלל המטרה והדרך שלנו כשגרירים לבצע אותה, כל אחד מהשגרירים הביא את הדרך המיוחדת שלו לקמפיין ולעומתה, אני מאוד אהבתי והתחברתי לזה, קמפיין חשוב ומדהים. רותם תמר מירל.

Humanity logo photo_112998154.jpg

Humanity מאמינה שבזכות הירתמות השגרירים לתהליך גיוס התרומות נוצרת הערבות הדדית, והרצון להצליח ולצלוח את המשימה כגוף אחד. לשגרירים יש תפקיד מרכזי בהצלחת הקמפיין ובגיוס התרומות לעמותה והם אלו המאפשרים את יצירת הקשר האישי והישיר בין התורם לעמותה. 

bottom of page