recuirters.jpg

שגרירים משתפים

שגרירים מקמפיינים לגיוס תרומות ב Humanity מספרים, מתרגשים ומשתפים את חוויתם האישית במהלך הקמפיין שהיו שותפים לו, עמידה ביעדיו ואת הרגשתם הכללית לאורך שלבי הקמפיין:

טוב אז זה מטורף!! הצבנו יעד שהיה נראה לי חסר סיכוי, סכום מאוד גדול. במשך כל התהליך היה מדהים לראות את האנרגיות והטירוף שנכנס בנו – השגרירים, ואין ספק שזה בזכות תומר והצוות של Humanity, שמרימים, מכניסים ראבק בעיניים וכל הזמן נותנים טיפים והכוונות, מה שגרם לנו להתקדם כל יום לעבר היעד. וכשהצלחנו ..כן כן הצלחנו! מטורף אה?? האמת שאם הייתם נמצאים בתוך הקבוצה הייתם מבינים תוך יום יומיים שאנחנו צולחים את זה ובגדול! היתה שמחה ענקית ואושר גדול ואפילו המשיכו לזרום תרומות אף מעבר ליעד!!. אני חושבת שאחד הדברים הגדולים והחשובים בקמפיין תרומות זה צוות מוביל ומדרבן ואין ספק שתומר והצוות עשו עבודה מופלאה ובזכותם הגענו ליעד!! מעריכה מאוד. ירדן פרידמן.

החוויה של גיוס הכספים הייתה ממש חיובית. תומר ואנשיו מאחורי הקלעים הפיחו בנו את התקווה שנצליח לגייס את הכסף, עודדו אותנו ועזרו, עד שלבסוף באמת הגענו ליעד ועל כך תודתנו נתונה להם. אפרת רייך.

אני חושבת שהמודל של humanity, שבו שגרירים מגייסים את הכסף. הוא מעולה. היה לי טוב ומרגש לעזור בקמפיין ולגייס את הסכום שהעמותה כל כך זקוקה לו. תומר, מנהל החברה, עשה את זה בצורה מצוינת – דחף, הציק, החמיא, פידבק ושוב דחף ולא עזב אותנו עד שהגענו ליעד. תודה!. הגר אזולאי.

היו לי כמה רגעים מרגשים במהלך הקמפיין שגם גרם לקשרים מחודשים עם אנשים מהעבר. קודם כל מצאתי את עצמי בודקת את התרומות הרבה פעמים, וכל פעם שנכנסה תרומה הרגשתי פעימה בלב. גם ההבנה שקבוצת השגרירים מייצגת את כל האנשים שהם חלק מהקמפיין הזה חניכים, מדריכים, הורים ואנשי צוות, ללא ספק הייתה הרגשה של עבודה משותפת. סוזן ניירנס.

נחשפתי לראשונה לhumanity כשגרירה בגיוס המונים, כאשר התהליך נתמך בעבודה אינטנסיבית של צוות האתר ובראשם תומר מנהל החברה, אשר השכיל לתת מענה אמין ומקצועי בהתאם להתפתחויות. האחיזה באמונה, ה"שמים אינם הגבול", כל אלו קצרו תוצאות מדהימות ועמדנו ביעד ובזמן שהוגדרו מראש. בסיומו של תהליך, אני מבינה שבעזרת humanity האנושות זוכה לממש חלומות וצרכים. פיקי אזולאי.

דבר ראשון ברצוננו להודות על ניהול הקמפיין ודרבון השגרירים תמיד באופן חיובי ועם חיזוקים חיוביים. הגענו והצלחנו מה שנראה היה בתחילה רחוק וקשה הגיע לסיום מתוק ומוצלח. לנו זו היתה חוויה מאד חיובית ומחזקת להיות שגרירים והוכיח לנו שביחד ובאמונה אנחנו יכולים לעשות מה שבדרך כלל לא היינו עושים. והחשיבות היא שיש לנו קשר אישי לפרויקט ונחיצות המטרה.! יש חשיבות לא להתבייש וממש לנסות כל דרך תקשורת ולהגיע גם לאנשים יותר רחוקים. דבר נוסף הוא הצבת היעד, אנחנו מהראשונים שהציבו יעד גבוה יחסית 10,000 ש"ח והגענו אליו תוך שבוע. לאחר מכן היתה קצת ירידת מתח והתגובות האישיות שלך ושל הצוות והחיזוק החיובי לכל שגריר נתנו לנו עוד בוסט אנרגטי להמשיך ולפרסם עבור היעד הקבוצתי שהוא החשוב בעצם!!. תודה . משפחת ישראלי.

להיות שגריר בקמפיין גרם לי להבין את גודל האחריות המוטלת על הכתפיים שלי. שמחתי לראות איך אנשים ממקומות ודתות שונים נרתמים למטרה אחת, זה ריגש אותי מאוד והעיר בי את הגאווה הישראלית. אמג'ד פארס.

לקחת חלק מפרויקט כל כך חשוב היה לנו ברור, אחר כך לראות כמה כל אדם קטן חשוב כדי להשיג מטרה כל כך גדולה זה משהו שלא יכולנו לדמיין. כל אחד תורם סכום קטן (לפעמים סכום יותר גדול) ולאט לאט השגנו את המטרה - ביחד!,  חוויה מדהימה ועוצמתית.  קמילה שיטרית.

שהתחיל הקמפיין הסכום גיוס היה נראה בלתי אפשרי. בזכות תומר והחבר'ה המסורים ב-humanity כמו קסם הצלחנו להתגבר על כל מכשול. המעגלים הקרובים והרחוקים וגם עכשיו כמה ימים אחרי הקמפיין יש תרומות. מדהים כמה שכמה אנשים שמסורים לאותה מטרה יכולים לשנות דברים .כל כך הרבה היו חלק מדבר כל כך גדול שיעשה טוב לכל כך הרבה חניכים בעמותה. רחל שרה.

בזכות הקמפיין הזה ובזכות הדרך שבה הוא עובד, שכל אחד יכול  להיות שגריר, יכולתי גם אני בתור חניכה הרבה שנים בעמותה, להתגייס למשימה ולהעניק מעצמי בחזרה למקום שהעניק ומעניק לי כ"כ הרבה. בזכות הקמפיין הזה הגשמנו חלום, אז אם אתם מחפשים דרך ליצור שינוי ורוצים שכולם יהיו שותפים לו, קמפיין שגרירים זאת הבחירה הכי נכונה עבורכם, תומר והצוות שלו הם האנשים הכי טובים לצאת איתם לדרך למטרה הבאה שלכם. דשה.

איך מסכמים קמפיין התרמות למקום שהוא הבית השני ואפילו הראשון לכל דבר. הייתה לי הזכות הכי גדולה  וחוויה שלפעמים לא היתה פשוטה כי לקחת יעד כספי גדול להתרים ולהגיע רחוק ממנו. אולי זה לא החוויה הכי טובה אבל לדעת שגם חלק מהסכום הוא צעד גדול בתוך הקמפיין המטורף הזה הוא באמת בית בנפש לכל החניכים אשר מגיעים אליו לאין סוף חוויות מיוחדות ושוויוניות כמו כל אדם אחר בחברה שרוצה להיות עצמאי ולהנות. סיגל שבלמן.

הייתי שותפה פעילה בקמפיין גיוס כספים עבור הנגשת מקום קסום הנקרא בית הגלגלים הסניף הצפוני! ואני בהתרגשות ענקית!!, היה סוחף ומרתק! מרגש ומחמם את הלב לראות את ההיענות והנכונות לעזור ולתרום! מאחלת הצלחה ובריאות לכולם. סיון קוך.

אני עובדת בעמותת בית הגלגלים כבר 7 שנים . במהלך 7 השנים האלה החלום שלנו תמיד היה להגדיל את חלל הסלון ולשפץ את הבית שיהיה מואר יותר וכש Humanity הגיעה אלינו עם הרעיון לגייס כספים בקמפיין, אנחנו האמנו שנצליח לגייס סכום סימלי אך הם התעקשו על יעד גבוה בהרבה,  350,000 שח ואנחנו הרמנו גבה ואמרנו ״טוב״, ״ננסה״ וחשבנו שבטוח לא נצליח לגייס את זה, ומה שנצליח נצליח. אני זוכרת שהתחלתי להרים טלפונים לאנשים שהכי קרובים אליי, וראיתי שיש הענות רבה מצד המשפחות ומצד המדריכים, היו גם כאלה שלא יכלו שזה גם בסדר. גיסנו כמה שגרירים שיכולנו והתחלנו את התהליך ואז ראינו שזה מתחיל לתפוס תאוצה ולהזרים תרומות. כל כך שמחנו וניסינו לחשוב על עוד ועוד שגרירים שיוכלו לעזור כי הבנו, שככל שיהיו שגרירים יותר ככה נגיע למטרה וליעד שהצבנו וזה היה כל כך מרגש. הלחץ היה מטורף, כי התחלנו את זה יחסית בזמן קצר ממש, עזבנו את הכל נראה לי, והתמקדנו רק בקמפיין הזה, חיכינו לראות איך זה עולה ועולה ואני בעצמי כשגרירה לקחתי על עצמי יעד של 2,000 ₪, והעלתי לאט לאט ל 3,000 ל 4,000 ול 6,000 בלי לדעת שבאמת אני אגיע לזה, זה מטורף כמה אנשים עם נתינה ומלאי רצון לעזור ישנם. תודה לכולם שעזרו לנו להגיע ליעד ולמטרה ועכשיו, בזכותכם נצליח לשפץ את הבית הצפוני שלנו, בית הגלגלים בבוסתן הגליל. רינה דוגן.

אני מרגישה שנפתחה בפני אפשרות של לתת מבלי לקבל, ליצור אחדות ולגרום למקום אהוב ומבורך כ"כ לעבור שינוי למען כל מי שנמצא בעמותה הזו - מקום שהוא בית. עינת שומונוב.

אני מרגישה שההתרמה חשפה בפני את האהבה של כולם, הרצון הטוב, הביחד והמשפחתיות שקיימת אצלנו. אנחנו נמצאים בתור מתנדבים כל הזמן במקום של הענקה וההתרמה נתנה פורום לקבל פידבקים מההורים והמשפחה, מחניכים ומחברינו המתנדבים על הרגשות שלהם והנכונות שלהם לעמותה. יהל מרקוביץ.

צוות Humanity ליווה אותנו בקמפיין אינטנסיבי ומרגש במיוחד. היעד שהוצב בהתחלה נראה לא מציאותי, אבל תומר וחברי הצוות שלו דאגו להנגיש אותו, לעודד ברגישות ולהפיח בנו תקווה. בקבוצת הווטסאפ שנפתחה הם ליוו אותנו ליווי צמוד ואישי, סיפקו את כל החומרים השיווקיים האפשריים, דאגו לשבח באופן אישי את השגרירים על המאמצים שעשו, והפכו את הפרויקט הזה לפרוייקט שמאחד את כולנו סביב המטרה המשותפת. מלבד השגת היעד, שנראתה כמו חלום שמתגשם, לתהליך עצמו היה בעייני ערך מוסף של גיבוש ואיחוד השגרירים ויצירת גאוות יחידה סביב העמותה שמשמשת עבורנו כבית שני. תודה!. בת חן שמחי.

הינה מה שאני רוצה לכתוב: אני מודה שבתחילת התהליך של פרויקט הגיוס הייתי בספק איך נגייס סכום כסף כזה בתקופה בה אנשים נמצאים במשבר כלכלי, וגם חשבתי איך משיגים  סכום כזה תוך פרק זמן כל כך קצר? לאט לאט התחלתי לראות שזה אפשרי כי ראיתי מהי הסולידאריות וההערבות ההדית הישראלית והיכולת שלי לפנות לאנשים זרים, ולעזור אומץ. למדתי לפנות לאנשים ולמקד את המסרים שלי ולהאמין ביכולות שלי להשפיע. מעיין צין.

Humanity מאמינה שבזכות הירתמות השגרירים לתהליך גיוס התרומות נוצרת הערבות הדדית, והרצון להצליח ולצלוח את המשימה כגוף אחד. לשגרירים יש תפקיד מרכזי בהצלחת הקמפיין ובגיוס התרומות לעמותה והם אלו המאפשרים את יצירת הקשר האישי והישיר בין התורם לעמותה. 

Humanity    You Care, You Share, You Change!

כתובת: ת.ד 121, הוד השרון, מיקוד 4510101  |  טלפון: 077-2050835  |  פקס: 077-4703441  |  אימייל: office@humanityltd.com