top of page
shutterstock_680112613.jpg

שאלות נפוצות

01. מהי Humanity ומה היא עושה?

Humanity הוקמה מתוך אידאולוגיה ליצור עולם טוב יותר ולעזור לאוכלוסייה הזקוקה לעזרה, בדרך ייחודית ובשימוש פלטפורמת גיוס תרומות המוניות בצורה אקטיבית. החברה הוקמה ע"י צוות של אנשים איכותיים וערכיים אשר שמו נר לרגלם להיות לעזר לכל אדם שזקוק לעזרה, מתוך שאיפה לחיות בעולם טוב יותר. החברה שמה לה למטרה לעזור  בגיוס תרומות לכל עמותה או ארגון אשר פועלים ללא מטרות רווח, ולהם צרכים ובעיות הזקוקות לגיוס כספי על מנת לספק להם פתרון הולם וראוי. באופן הזה החברה שואפת להעצים את הערבות ההדדית בחברה בה אנו חיים ולהפוך את העולם למקום טוב יותר על ידי סיוע ומתן תרומה לאוכלוסייה הזקוקה לה.

 

02. מהו ההבדל בין גיוס המונים רגיל, לבין גיוס המונים אקטיבי בקמפיין התרומה של Humanity?

גיוס המונים רגיל קיים ברשת האינטרנט במספר אתרים רב, בו מנהל הקמפיין מנהל את גיוס התרומות ללא מתודולוגיה שיווקית ייחודית לצרכיו, וללא מערכת טכנולוגית הרותמת את מגייסי התרומות, בעוד שגיוס תרומות המוני אקטיבי, הינו פלטפורמה שיווקית ייחודית המלווה את גיוס התרומה משלב ייזום הקמפיין והגדרת הצורך של העמותה או הנתרם, דרך הגדרת שגרירי התרומות שהינם מקורבים אישית לנתרמים (בני משפחה או מתנדבים בעמותה) והם מגייסים את התרומות עבור הקמפיין דרך המערכת. הקשר האישי של השגריר עם הנתרם הוא המפתח להצלחת הקמפיין וגיוס התרומות הנדרשות לנתרם.

 

03. היכן Humanity פועלת?

Humanity פועלת בכל רחבי הארץ ובמדינות נוספות – החברה שמה לה למטרה להגיע לכל אוכלוסייה הנזקקת לסיוע בגיוס תרומות.

 

04. האם הקמפיין מוגבל בזמן?

התשובה אינה חד משמעית ותלויה בסוג הקמפיין, לרוב משך הקמפיין יהיה מוגבל בזמן, היות ותיחום הזמן גורם למחויבות גדולה יותר כלפיי הקמפיין מצד השגרירים, ומגדיל משמעותית את אחוזי ההצלחה בגיוס התרומות ובהצלחתו של הקמפיין.

 

05. האם התורם יכול לראות את כל נתוני גיוס הכספים?

בוודאי, התורם שותף לכל תהליך הקמפיין ורואה בזמן אמת את עדכון התרומות עבור הקמפיין 

06. מהם אמצעי התשלום עבור הקמפיין שבאמצעותם ניתן לתרום?

התרומות יכולות להתבצע במגוון דרכים: באמצעות כרטיס אשראי, בהעברה בנקאית או העברה דרך אפליקציה לאיסוף כספים כגון: PayBox, PayPal ועוד.

 

 

07. מתי ניתן לקבל קבלה ו/או חשבונית בגין התרומה?

הקבלה ו/או החשבונית מונפקת באופן מידי בעת סיום סליקת התשלום. מיד לאחר אישור ביצוע התשלום ע"י חברת הסליקה תשלח הקבלה ו/או החשבונית באופן דיגיטלי לכתובת האימייל של התורם.

 

08. האם ניתן לתרום בצורה אנונימית?

בוודאי, בעת ביצוע התרומה ניתן לבחור להוסיף את שמו המלא של התורם או לבצע תרומה אנונימית, Humanity מתחייבת לשמור על חיסיון המידע ותרומה אנונימית תישאר אנונימית ללא כל פרסום של פרטי התורם שהתבקש לשמור על אנונימיות.

 

09. האם מתרומה שלי מוכרת כהוצאה על פי חוקי מס הכנסה?

התרומה מועברת ישירות לעמותה או לנתרם, במרבית המקרים לעמותות יש אישורים להנפיק אישורי מס לפי סעיף 46א לפקודת מס הכנסה, זאת על מנת להכיר בתרומה במס הכנסה כפי שנקבע בחוק.

 

10. האם מתבצע אימות ובדיקה של העמותות טרם ביצוע הקמפיין?

כל עמותה עוברת בדיקות מקיפות לפני מועד ההתקשרות איתן וטרם השקת הקמפיין לגיוס תרומות. כל מידע על הארגון או העמותה יהיה חשוף לכל תורם בצורה מלאה כפי שמעוגן בחוק.

 

11. האם התרומה בכרטיס האשראי בטוחה?

בוודאי, Humanity נעזרת בשירותי סליקה המבוצעים ברמת אבטחת מידע הגבוהה ביותר על מנת להבטיח שפרטי האשראי יישמרו ולא יועברו לאף ארגון או אדם ללא רשות התורם.

 

12. האם הפרטים האישיים שלי חסויים?

Humanity אינה סוחרת בפרטים אישיים של תורמים עם גורם שלישי ומחויבת לשמור על חיסיון פרטיהם האישיים של התורמים.

 

13. כיצד ניתן לדעת על קמפיינים נוספים בעתיד?

ניתן לראות את הקמפיינים הפעילים באתר האינטרנט של החברה, וניתן ליצור איתנו קשר בכל עת, על מנת לדעת ולהתעדכן בקמפיינים הקיימים והפעילים.

 

14. מיהו השגריר ומה מיוחד בו במתודולוגיית השיווק של Humanity?

השגריר הוא לב ליבו של הקמפיין והוא המסייע הראשי בגיוס התרומה עבור הנתרם. במרבית המקרים השגריר קשור בקשר משפחתי / אישי מול הנתרם, והוא מפעיל את מירב יכולותיו בגיוס תרומות על פי הפלטפורמה והמתודולוגיה אשר Humanity מסייעת לו בגיוס התרומות.

 

 

15. כיצד ניתן להתנדב ולהיות שגריר?

על מנת להיות שגריר יש צורך לקבל אישור ממנהל העמותה המגייסת את התרומה, מנהל העמותה אשר לרוב מנהל את הקמפיין יחד עם נציג של Humanity מגדירים את השגרירים ובוחרים אותם בקפידה.

 

16. מהו משך הזמן שלוקח להכין את קמפיין?

משך הזמן להכנת הקמפיין והדרכת המגייסים מותאם באופן אישי לעמותה או לנתרם והוא אורך בין שבועיים לחודש לכל היותר.

 

17. מהם סיכויי ההצלחה של קמפיין?

Humanity מאמינה שהגדלת סיכויי ההצלחה של הקמפיין תלויים בבנייה נכונה של הקמפיין, בעבודה נכונה על פי המתודולוגיה השיווקית, ובהירתמות של מנהל העמותה והשגרירים המסתייעים בעבודה מול המערכת הטכנולוגית המתקדמת של Humanity, בהינתן עבודה מאומצת בחלון הזמן שיוגדר סיכויי ההצלחה בגיוס התרומות הינו מעל 90 אחוזים.

 

18. האם ניתן להקים קמפיין עצמאית באתר האינטרנט שלכם?

הקמת קמפיין באופן עצמאי אינה אפשרית באתר האינטרנט של Humanity. שלא כמו פלטפורמות לגיוס המונים המצויים בחברות רבות, ב Humanity הקמפיין מתבצע בתהליך עבודה מוסדר החל מהגדרת הצרכים עם מנהל העמותה והנתרם, דרך עבודה והגדרת השגרירים וקביעת יעדי קמפיין במערכת הטכנולוגית. מנהל קמפיין ב Humanity מסייע בביצוע הקמפיין בדרך שתאפשר הצלחה בגיוס התרומות עבור הנתרמים באופן המירבי והאפקטיבי ביותר.

 

19. מהם השירותים אשר Humanity תספק לעמותה או לנתרם?

Humanity תספק את כל תהליכי הקמת הקמפיין החל משלבי הקמתו, דרך ליווי הקמפיין והשקתו. בנוסף, כל קמפיין ינוהל על ידי מנהל קמפיין אישי שיכין וילווה את העמותה או את הנתרם, עד להשגת יעדי הקמפיין. הכנת וליווי הקמפיין כוללת ניתוח והגדרת היעדים, בניית תכנית שיווקית, הדרכת השגרירים ומתן ליווי צמוד לעמותה או לנתרם עד לסיומו של הקמפיין.

 

20. האם הקמפיין ממשיך או נסגר ברגע שהושג היעד שהוגדר בו, גם אם משך הזמן שהוקצה לקמפיין טרם הסתיים?

במידה וגיוס התרומות עברו את היעד של הקמפיין בטרם סיומו, יחליט מנהל העמותה בהתאם לצרכי העמותה והנתרמים, האם לסגור את הקמפיין או להרחיבו, בכל מקרה שיוחלט על הרחבת הקמפיין, יוגדרו יעדים ברורים נוספים שיפורסמו בקמפיין

 

21. האם העמותה או הנתרמים יקבלו את התרומה גם במצב בו לא הושג יעד התרומה שהוגדר במלואו?

במצב בו גיוס התרומות לא הגיע במלואו ליעד שהוגדר בקמפיין, העמותה או הנתרמים יקבלו את סכום התרומה שהושג בפועל, מתוך מטרה שכל תרומה תסייע לנתרמים גם לפתרון חלקי של בעייתם.

bottom of page